Vše pro Vaši koupelnu

Sprchový kout

Sprchový kout Sprchový kout je ideální koupelnové řešení, pokud nemáme čas na dlouhé cachtání ve vaně. Sprchový kout nejen šetří prostor, ale také naši peněženku. Při sprchování totiž spotřebováváme až o třetinu méně vody, než při klasické koupeli ve vaně. Koupel ve vaně nám vychází zhruba na 100 litrů což je obrovské číslo. Pokud máme navíc úspornou sprchu, je spotřeba vody zase o něco nižší, takže vybírat kvalitní sprchu se rozhodně vyplatí. Vodovodní baterie s pákovým systémem nám opět šetří mnoho vody. Oproti klasickým bateriím s kohoutkem, je údajně úsporná složka až 50% což je opět nezanedbatelné číslo. Krom klasického sprchového koutu je také oblíbený sprchový kout s vanou, ten nám totiž dopřává zlatou střední cestu. Vana bývá v tomto případě opatřena speciálním plastovým krytem, který v případě potřeby umožní rozdělit plochu vany. Máme tak na výběr zda si chceme dopřát rychlou sprchu nebo relaxaci ve vaně. Nejprodávanější je sprchový kout v rozměrech 80x80, 90x90x, 80x90 a 120x80. Velmi oblíbený je také sprchový kout Ametyst, což je půlkruhový sprchový kout, který se vejde i do té sebemenší koupelny, úspora místa je v tomto případě značná. Pokud se ale moc neohlížíte na cenu, určitě se podívejte na sprchový kout Azzuro, což je kvalitní a prověřená značka. Pokud vám po přestavbě koupelny zbyl ještě nějaký ten peníz, můžete si na chatu koupit zahradní solarní sprchu, což je levný mechanismus, díky kterému můžete ušetřit další peníze za letní sprchování.

Naše tipy do koupelny

Nakupnicentrum.cz
Nakupnicentrum.cz
Hledáte-li kvalitní vodovodní baterie pak se nejdříve zjistěte všechna potřebná fakta. Např. kuchyňské vodovodní baterie seženete levně na internetu při různých slevových akcích, které je třeba sledovat. Vodovodní baterie Praha nabízí specializované prodejny, přímo na baterie, prodejci vám zde rádi odpoví na vaše dotazy.
Vodovodní baterie která je dnes nejpoužívanější, se nazývá páková vodovodní baterie a najdeme ji prakticky v každé domácnosti. Nahrazuje tak klasické dřezová vodovodní baterie na které jsme byli zvyklí v minulosti.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.